Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7
Example Frame

Oferujemy Państwu również kompleksowe remonty domów i mieszkań. Wykończymy i zmodernizujemy każde wnętrze. Specjalizujemy się w zakresie wszystkich prac remontowych, budowlanych, instalacyjnych oraz wykończeniowych, dlatego jesteśmy w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowane zlecenie według potrzeb i wymagań klientów.

Zakres prac:


Prace naszej firmy obejmują budynki mieszkalne – zarówno mieszkania, osiedla jak i domy jednorodzinne, a także wnętrza użytkowe przeznaczone pod sklepy, biura, magazyny czy miejsca wypoczynku. Realizujemy zlecenia osób prywatnych, a także firm i innych instytucji.

Dysponujemy ekipą wykwalifikowanych, doświadczonych i stałych pracowników, współpracujemy z projektantami oraz konstruktorami. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania naszych zleceń.

W swojej pracy wykorzystujemy wszelkie dostępne na rynku materiały i technologie, chętnie korzystając z tych najnowocześniejszych.

Pracujemy wykorzystując zarówno materiały własne, jak i te powierzone nam przez zleceniodawcę, oferując przy tym możliwość doradztwa w doborze, a także zakup i transport materiałów w naszym zakresie. Głównym zadaniem naszej firmy, jest kompleksowa obsługa oraz indywidualne podejście do każdego Klienta, poczynając od fazy uzgodnień i projektu, poprzez wykonawstwo i wykończenie, aż do końcowego dopracowania wykonań oraz montażu poszczególnych elementów wyposażenia.

Każdemu Klientowi gwarantujemy rzetelną i uczciwą wycenę i każdorazowo udostępniamy szczegółowe kosztorysy. Podkreślamy przy tym, iż przystępna cena w każdym przypadku idzie w parze z najwyższą jakością świadczonych usług oraz ze staraniami przestrzegania terminowości.


Zakład Remontowo Konserwacyjny
Zarządców Nieruchomości


Koszary 12
22-400 Zamość
Tel/fax 84 530 33 66

e-mail: biuro@zrkzn.pl
tel: 695 998 205

więcej

2013 © Copyright by

Zakład Remontowo Konserwacyjny
Zarządców Nieruchomości


Koszary 12
22-400 Zamość
Tel/fax 84 530 33 66
home  *  o firmie  *  sprzątanie  *  remonty  *  meble  *  utrzymanie terenów  *  kontakt  *  zgłoś usterkę