Slide 1 Slide 2 Slide 3 Slide 4 Slide 5 Slide 6 Slide 7
Example Frame

Jako firma z bogatym doświadczeniem w zakresie utrzymania czystości, oferujemy Państwu kompleksowy zakres usług czyszczenia:

Bez względu na rodzaj wybranego świadczenia, czy będzie to sprzątanie mieszkań, czy też sprzątanie biur, do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Nasz zespół odznacza się w pracy dokładnością, sumiennością i wysoką kulturą osobistą.

Ofertę naszej formy kierujemy zarówno do osób fizycznych, firm, jak też instytucji. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, co skutkuje zawsze wysoką satysfakcją naszych Klientów. Realizowane przez nas usługi podlegają systematycznej kontroli i dokładnej ocenie. Godziny realizacji usługi oraz ilość i rodzaj wykonywanych czynności dostosowujemy do indywidualnych wymagań klientów oraz pomieszczeń

Usługa sprzątania biur, mieszkań, osiedli mieszkaniowych i innych powierzchni zapewnia Państwu:

Sprzątanie biur

Zapewniamy sprzątanie biura poza godzinami pracy, jak też serwis dzienny. Mogą Państwo skorzystać także z naszych usług w ramach zastępstwa w czasie urlopu lub choroby.

Realizujemy sprzątanie biur kompleksowo i dokładnie. Poza profesjonalnym podejściem i rzetelnością, nasza praca wyróżnia się także doskonałym kontaktem ze zleceniodawcą. Stała łączność umożliwia szybkie reagowanie na nieprzewidziane zdarzenia lub potrzeby klientów.

W ramach usługi sprzątania biur proponujemy:

Sprzątanie mieszkań i domów

Proponujemy Państwu sprzątanie mieszkań i domów. Dzięki naszej firmie mogą Państwo wrócić do czystego domu i oddać się relaksowi oraz odpoczynkowi.

Sprzątamy całe mieszkania, dokładnie, kompleksowo i na błysk. W ramach sprzątania mieszkania wykonujemy takie prace porządkowe jak:

Po wizycie naszej ekipy sprzątającej mieszkanie jest wysprzątane z największą dokładnością.


Utrzymanie czystości na osiedlach mieszkaniowych

Nasz firma oferuje kompleksową usługę sprzątania osiedli mieszkaniowych. Do podstawowych czynności należy między innymi:

Sprzątanie klatek:
Teren zewnętrzny:

Sprzątanie po remoncie, budowie

Po zakończeniu prac remontowych i budowlanych pozostawione pomieszczenia wymagają gruntownego czyszczenia i doczyszczania

Podstawowy zakres prac:

Dostarczanie środków czystości i higienicznych

Na Państwa życzenie dostarczamy środki czystości oraz wszelkiego rodzaju środki higieniczne. Współpracujemy z producentami oraz dystrybutorami środków renomowanych firm jak też dysponujemy w swojej ofercie środkami bardziej ekonomicznymi cenowo.

Zakład Remontowo Konserwacyjny
Zarządców Nieruchomości


Koszary 12
22-400 Zamość
Tel/fax 84 530 33 66

e-mail: biuro@zrkzn.pl
tel: 695 998 205

więcej

2013 © Copyright by

Zakład Remontowo Konserwacyjny
Zarządców Nieruchomości


Koszary 12
22-400 Zamość
Tel/fax 84 530 33 66
home  *  o firmie  *  sprzątanie  *  remonty  *  meble  *  utrzymanie terenów  *  kontakt  *  zgłoś usterkę